Korona wygrywa w Piasecznie

0

PIASECZNO Wczoraj, w meczu drugiej rundy okręgowego Pucharu Polski MZPN spotkały się dwa zespoły z powiatu piaseczyńskiego – MKS II Piaseczno i Korona Góra Kalwaria. Po końcowym gwizdku zdecydowanie większe powody do zadowolenia mieli przyjezdni, którzy awansowali na kolejny szczebel rozgrywek wygrywając 3:2


Spotkanie drugiego zespołu Piaseczna i Korony Góra Kalwaria (obydwie drużyny będą grać już wkrótce w A klasie) rozpoczęło się od prawdziwego festiwalu strzeleckiego. Już w 5. minucie prowadzenie biało-niebieskim dał Adrian Szewczyk, ale po chwili gospodarze zrobili gościom dwa prezenty. Kuriozalne nieporozumienie obrony z bramkarzem wykorzystał w 7. minucie Konrad Dombek, a zaraz potem do siatki miejscowych trafił Karol Guziński. Nie minął kwadrans, a było już… 1:3. Po rzucie rożnym, ładnym uderzeniem głową popisał się Damian Folwarski, po czym mecz nieco się uspokoił.
Jeszcze przed przerwą Piaseczno powinno złapać kontakt, ale po zmianie stron to goście znów byli bliżej gola – po strzale jednego z piłkarzy Korony piłka wylądowała jednak na poprzeczce. Wreszcie, na cztery minuty przed końcem, po rzucie rożnym w polu karnym świetnie odnalazł się Wiktor Niemiec, który strzelił gola i… zapowiadała się naprawdę ciekawa końcówka. Jednak to Korona była bliżej postawienia kropki nad i. W doliczonym czasie rzut karny obronił jednak bramkarz Piaseczna, który tym samym zrehabilitował się nieco za błędy z pierwszej połowy. Nie zmieniło to jednak losów awansów i w kolejnej rundzie pucharu zagra zespół z Góry Kalwarii.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię