Koronawirus nie powstrzymał przebudowy

10

PIASECZNO Na początku roku mieszkańcy skarżyli się, że na zamkniętym od października skrzyżowaniu Dworcowej i Jana Pawła II nic się nie dzieje. Wiceburmistrz Robert Widz zapewniał wówczas, że prace przebiegają jednak zgodnie z harmonogramem.

I faktycznie – wkrótce po tej wypowiedzi robotnicy wrócili na skrzyżowanie. Jak się okazało, nie powstrzymał ich nawet wybuch epidemii koronawirusa. Ostatnio ukończyli układanie nowych chodników – zarówno przy Jana Pawła II, jak i Dworcowej, przez co łatwiejsze jest już przejście przez tą okolicę.

W trakcie sobotniego czatu z mieszkańcami burmistrz Daniel Putkiewicz i wiceburmistrz Robert Widz poinformowali, że w maju skrzyżowanie powinno być już przejezdne, choć pojawiły się nieoczekiwane problemy (związane, między innymi, z likwidacją słupa energetycznego – ze względu na rządowe obostrzenia nie można wyłączyć prądu).

Ta inwestycja będzie oddana tylko częściowo – przypomniał burmistrz Putkiewicz. – Zaraz tam będziemy mieli kolejną inwestycję – przebudowę odcinka w kierunku mostu na Perełce na Kanale Piaseczyńskim i w kierunku ulicy Nadarzyńskiej. Jeszcze nas czeka trochę utrudnień i mam nadzieję, że uda nam się to jak najszybciej zakończyć.

Tyl

10 KOMENTARZE

  1. Podziwiam tych ludzi, którzy tam pracują, tym bardziej, że okoliczności nie sprzyjają. Z drugiej strony wszak to nic nadzwyczajnego, bo ludzie wykonują ten zawód również na innych prywatnych inwestycjach. Ciężka praca tym bardziej że panuje epidemia… Redakcja niech się w końcu zdecyduje czy pisze jakieś wysrywy czy pochwalne elaboraty. Wszystko przebiega zgodnie z planem i tak od pół roku… Słup zdaję się, żę powinien być przeniesiony na samym początku, ale tu w tej dziwnej gminie nic nie zdziwi… Wszystko na opak… Transformator na targowisku również zasłania widok na skrzyżowaniu…

  2. Mieszkamy przy piaszczystej ulicy ktora w tym roku miala byc remontowana przekladane jest to od 10lat !! mieszkaja tu ludzie w roznym wieku ulica jest dosc ruchliwa jest tu pare film w tym duza firma Płytwior przy ktorym zwsze jest duzy ruch w sloneczne dni ciezko oddychac po kazdym przejezdzie unosza sie tumany kurzu ktore opadaja na nasze okna podworka i dostaja sie do mnaszych płuc !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię