Koszary „nowym hotelem roku”, a Arche „siecią hotelową roku”

1

GÓRA KALWARIA Obiekt, który wiosną otworzył podwoje w jednym z budynków koszarowych przy ul. Dominikańskiej, zdaniem znawców branży zasłużył na miano nowego obiektu hotelowego roku 2018


Nagrodę w Profil Hotel Awards 2018 – konkursie dla najlepszych obiektów hotelowych i noclegowych w Polsce wręczono podczas grudniowego, dorocznego Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel w warszawskim Hotelu Marriott. Zwycięzców w 13 kategoriach wybrało jury złożone z prelegentów i panelistów konferencji.

Fot. Koszary Arche Hotel

Z kolei w ostatni piątek branżowe pismo „Hotelarz” ogłosiło Arche Hotele (w skład których wchodzi hotel Koszary) Siecią Roku 2018.

Może na pozór to zaskakujący wybór, ale tak naprawdę jedyny logiczny, jeśli uważnie obserwowało się branżę hotelarską w tym roku. Arche Hotele z ponad 900 nowymi pokojami i apartamentami zostawiły daleko w tyle sieci Hilton, Louvre Hotels Group i AccorHotels, również wyróżnione w tegorocznym rankingu – czytamy w uzasadnieniu werdyktu – Jakby nie patrzeć, spośród wszystkich sieci działających w Polsce właśnie Grupa Arche otworzyła najwięcej hoteli i pokoi w tym roku. Arche Hotele Krakowska i Poloneza w Warszawie, Arche Hotel Lublin, Koszary Arche Hotel Góra Kalwaria i Arche Residence w Łodzi – to ponad 900 pokoi i apartamentów wprowadzonych na rynek. (…) Łącznie sieć Arche dysponuje już blisko 2 tys. pokoi w 12 obiektach, co awansowało ją do pierwszej dziesiątki największych graczy na polskim rynku. I nie spoczywa na laurach. Powstają kolejne Arche Hotele w Warszawie, Białymstoku, Pile i Łodzi, a także hotele w historycznych obiektach we Wrocławiu, Gdańsku i Żninie. (…) Wygląda na to, że wcześniejsze zapowiedzi właściciela Grupy Arche, Władysława Grochowskiego, niby pół żartem, że chce stworzyć największą polską sieć hotelarską stają się coraz bardziej realistyczne, chociaż jeszcze trzy lata temu prawie nikt w branży nie kojarzył nazwy Arche.

O tym jak zrodził się pomysł Koszary Arche Hotel pisaliśmy tu:

1 KOMENTARZ

  1. Hotel super lecz kto robił utwardzenie terenu parkingu itp to jakiś żart kostka pozapadana woda stoi nie spływa czy już w tym kraju fachowców nie ma ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię