Koszmar powraca! Ktoś strzela do kotów z wiatrówki!

0

PIASECZNO Po raz kolejny w  rejonie ul. Kordeckiego w Zalesiu Dolnym doszło do ostrzelania kota z wiatrówki. – Jest już po operacji – informuje zrozpaczona właścicielka skrzywdzonego zwierzęcia.

Przypadków strzelania z wiatrówki do kotów było w Zalesiu Dolnym już sporo. Właścicielka poranionego zwierzęcia poinformowała nas, że we wrześniu 2016 roku również został postrzelony jej kot. Niestety wówczas nie udało się go uratować. Kobieta podejrzewa, że sprawcą może być ktoś z jej sąsiadów. O ostatnim przypadku ostrzelania kota z wiatrówki pisaliśmy w sierpniu ubiegłego roku. Wtedy sprawa została zgłoszona policji, ale nie znaleziono sadystycznego strzelca.
– Policjant powiedział, że sama powinnam dostać mandat, bo kot biegał luzem po innych posesjach i pewnie ktoś strzelal ostrzegawczo albo się go obawiał – opowiada w sierpniu kobieta. –  Ja w śmiech, bo kotek ma 5 miesięcy.
Teraz znów nie jest nikomu do śmiechu. Sytuacja się powtórzyła a kociak został kolejny raz ostrzelany. Sprawa ponownie zostanie zgłoszona na policję.

AB/fot.pixabay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię