Koszmar w czterech ścianach! Cztery osoby zatrzymane

2

KONSTANCIN-JEZIORNA Policjanci z Konstancina-Jeziorny zatrzymali cztery osoby pod zarzutem znęcania się nad osobami najbliższymi. W jednym z przypadków 39-latek groził swojej partnerce siekierą. W kolejnym matka wraz synem znęcała się i biła swojego małżonka.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Konstancinie-Jeziornie w przeciągu kilkunastu godzin byli wezwani do czterech interwencji domowych, z powodu przemocy słownej, fizycznej oraz padających gróźb.
W przypadku zatrzymanego 39-latka ustalono, że mężczyzna najczęściej będąc pod wpływem alkoholu stawał się agresywny wobec swojej partnerki. Tego dnia trzymając w ręku siekierę zagroził kobiecie śmiercią.
W drugim mieszkaniu policjanci zatrzymali 60-letnią kobietę i jej 19- letniego syna. Oboje dopuszczali się przemocy wobec mężczyzny. Był on bity i poniżany, zarówno przez żonę jak i syna. Materiał dowodowy zebrany przez policjantów został przedstawiony prokuratorowi wraz z wnioskiem o zastosowanie wobec podejrzewanych środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania, do którego sąd się przychylił. Na najbliższe trzy miesiące trafili do jednego z aresztów śledczych.
Kolejna interwencji konstancińskich funkcjonariuszy dotyczyła psychicznego i fizycznego znęcania się nad czwórką dzieci. Podejrzany 54-letni mężczyzna został również zatrzymany, a decyzją sądu zastosowano wobec niego policyjny dozór, zakaz opuszczenia mieszkania oraz zakaz kontaktów i zbliżania się do pokrzywdzonych.
Przypominamy, że przestępstwo znęcania się nad osobami najbliższymi zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

KPP/AB

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię