Koszmarny wypadek na al. Krakowskiej. Jedna osoba nie żyje, trzy w szpitalu

0

Dziś o godzinie 14:45 na al. Krakowskiej w Raszynie, obok kościoła, doszło do tragicznego wypadku z udziałem trzech aut. Zginął jeden z kierowców

Kierujący volkswagenem golfem 30-letni mężczyzna jadąc od strony Warszawy uderzył w volkswagena polo, który zmierzając od strony Janek próbował skręcić w lewo. Na skutek uderzenia kierowca golfa stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w młodą kobietę, która peugeotem 308 próbowała włączyć się do ruchu.
Uderzenie golfa było tak mocne, że 75-letni kierowca i młoda pasażerka volkswagena polo wylecieli z samochodu. Mężczyzna zginął na miejscu, a kobieta w bardzo ciężkim stanie została przewieziona do szpitala w Warszawie. Karetka zabrała też kierowcę golfa, który doznał obrażeń nóg. Najmniej ucierpiała kobieta z peugeota. Jednak po przebadaniu przez ratowników medycznych również została przewieziona do szpitala.
Al. Krakowska dla jadących od Warszawy była przez kilka godzin całkowicie wyłączona z ruchu., Na miejscu czynności prowadziła policja pod nadzorem prokuratora. Tymczasowa organizacja pozwoliła utrzymać ruch w obydwu kierunkach, obecnie miejsce jest już całkowicie posprzątane, a służby zakończyły pracę.
Prawdopodobnie zamontowany w pobliżu monitoring pozwoli określić, który z kierowców był winny spowodowania tragedii. Wygląd na to, że albo polo zajechało drogę wykonując skręt w lewo przy Kościele w ul. Godebskiego, albo golf przejechał na czerwonym świetle.

AB/Fot. OPS Raszyn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię