Kradł paliwo z koparek

1

TARCZYN Policjanci z komisariatu w Tarczynie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli 100 litrów oleju napędowego. Obaj odpowiedzą za kradzież z włamaniem. Grozi im do 10 lat więzienia.

Policjanci z komisariatu w Tarczynie otrzymali informację, że ktoś dokonuje kradzieży paliwa z koparek. Wszystko miało się dziać na jednym z okolicznych placów budowy. Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce. Na terenie placu zauważyli mężczyznę, który nerwowo się rozglądał, a następnie zaczął uciekać. Policjanci nie mieli wątpliwości, że mają do czynienia z przestępcą i podjęli za nim pościg. Zatrzymany 40-latek, miał przy sobie mokre rękawiczki nasączone ropą, kominiarkę zrobioną z rękawa, a także latarkę i cążki do metalu.

Paliwo wróciło do właściciela

Mundurowi szybko ustalili, że 40-latek miał wspólnika. Pomagał mu kolega, który również został zatrzymany. Odzyskane paliwo zostało zwrócone prawowitemu właścicielowi.

Mężczyźni ukradli łącznie 100 litrów oleju napędowego. Odpowiedzą za kradzież z włamaniem. Za to przestępstwo grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię