Kradł rowery? Na widok policjantów rzucił się do ucieczki!

3

PIASECZNO Dzielnicowi z Zalesia Górnego po pościgu zatrzymali 29-letniego mężczyznę, podejrzewanego o kradzież kilkudziesięciu rowerów, nie tylko na terenie naszego powiatu.

Dzielnicowi z posterunku policji w Zalesiu Górnym od kilku dni uważnie obserwowali teren przy dworcu PKP. Z ich ustaleń wynikało, że za liczne kradzieże rowerów, nie tylko na terenie Zalesia, może odpowiadać mężczyzna, którego wizerunek był policjantom już znany.
Podejrzany został zauważony, gdy wysiadł z pociągu jadącego z Warszawy. Gdy policjanci chcieli do niego podejść, mężczyzna rzucił się do ucieczki. Pościg nie trwał jednak długo. Po kilkudziesięciu metrach został zatrzymany przez sierż. szt. Roberta Sybickiego.
Jak wynika z pierwszych ustaleń, 29-letni mieszkaniec Warszawy kradł rowery nie tylko na terenie naszego powiatu. Na swoim koncie może mieć nawet kilkadziesiąt takich kradzieży. Sprawę przejęli policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego w Piasecznie.
– Apelujemy do wszystkich osób korzystających z jednośladów, o ich prawidłowe zabezpieczenie – mówi nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Warto skorzystać z możliwości ich oznakowania, po wcześniejszym kontakcie ze swoim dzielnicowym.

AB/KPP

3 KOMENTARZE

  1. Dzielnicowi z Zalesia Górnego tacy przykładni a ostatnio jak stałam na przejściu pod top marketem to nawet się nie zatrzymali jakby mnie tam nie było i to już nie pierwszy raz … ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię