Kradł tablice rejestracyjne! W jakim celu?

0

LESZNOWOLA Oficer dyżurny z komisariatu w Lesznowoli doprowadził do zatrzymania 20-latka, podejrzewanego o kradzieże tablic rejestracyjnych

Oficer dyżurny komisariatu w Lesznowoli otrzymał od jednego z patroli prośbę o sprawdzenie danych legitymowanej osoby oraz prowadzonego przez nią pojazdu.
Kilka dni wcześniej do komisariatu trafiło zdjęcie z parkingowego monitoringu, ukazujące mężczyznę, który 1 sierpnia ukradł tablice rejestracyjne. Ustalono, że sprawca odjechał samochodem. Dyżurny postanowił więc dodatkowo zweryfikować przekazane mu informacje. Jego przypuszczenia okazały się słuszne. Marka pojazdu zatrzymanego do kontroli była taka sama jak marka samochodu, którym odjechał złodziej tablic rejestracyjnych. Dodatkowo podczas kontroli auta zatrzymanego 20-latka, funkcjonariusze znaleźli skradzione tablice.
– Już wiemy, że ich kradzieży dokonano 16 sierpnia z tego samego parkingu – informują policjanci.
20-latek usłyszał już zarzuty, jednak sprawa ma charakter rozwojowy, ponieważ policjanci nie wykluczają, że skradzione tablice mogły zostać wykorzystane przy popełnieniu innych przestępstw.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię