PIASECZNO Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzewanych o kradzież, oszustwo i udział w pobiciu. 19 i 20 latek do policyjnej celi trafili tuż po tym, jak jeden z nich opublikował swoje zdjęcia na portalu społecznościowym, a przy użyciu skradzionej karty kredytowej dokonali zakupów, co zarejestrowała kamera monitoringu.


Kilka dni temu na obrzeżach Piaseczna pobito trzy młode osoby, które przy ognisku świętowały urodziny. Z zebranych przez policjantów informacji wynika, że do uczestników urodzinowego spotkania dołączyło trzech nieznanych im młodych mężczyzn.
Impreza nie potoczyła się jednak pomyślnie, ponieważ doszło do kradzieży telefonu, portfela z dokumentami, pieniędzmi i kartą kredytową. Ponadto uczestnicy imprezy urodzinowej zostali w pewnym momencie brutalnie zaatakowani i pobici.
Sprawą zajęli się funkcjonariusze z wydziału kryminalnego z Piaseczna, którzy zatrzymali dwóch młodych mężczyzn. Dowodem przemawiającym przeciwko zatrzymanym były publikacje na portalu społecznościowym, w których jeden z mężczyzn pochwalił się swoim wyczynem i miejscem pobytu. Policjanci dotarli również do jednej z placówek handlowych, gdzie dokonano zakupów przy użyciu skradzionej karty kredytowej.
Młodzi mężczyźni trafili do policyjnej celi. Zostały im przedstawione zarzuty kradzieży, oszustwa, oraz udziału w pobiciu.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię