Kradli ze sklepu? Zatrzymała ich policja

0

PIASECZNO Wywiadowcy z Piaseczna zatrzymali dwóch mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego podejrzanych o kradzieże sklepowe. Z policyjnych ustaleń wynika, że 37 i 31-letni mężczyźni mogli dokonywać podobnych przestępstw nie tylko w Piasecznie.

W ręce policjantów wpadło dwóch mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego, którzy na „zakupy” przyjechali do piaseczyńskiego centrum sportowego. Dziś już wiemy, że nie była to ich jedyna wizyta w Piasecznie.
Z centrum handlowego, po pokonaniu zabezpieczeń skradli ubrania i buty za ponad 2 tys. złotych. Nie uszło to uwadze pracownikom ochrony, dzięki którym natychmiast po otrzymaniu szczegółowych informacji w rejon centrum skierowana została policyjna załoga. Jak już ustalono, obaj mężczyźni w piaseczyńskim sklepie kradli markowe ubrania także 30 czerwca. Wówczas straty wyniosły ponad 2 300 złotych. Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawą nie wykluczają, że mężczyżni mogli dokonywać podobnych przestępstw również w innych rejonach kraju. Sprawa ma charakter rozwojowy.

AB/KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię