Kradną samochody na potęgę. W ostatnich dniach zginęły auta za ponad pół miliona złotych!

10

PIASECZNO W ciągu ostatniego tygodnia na terenie powiatu piaseczyńskiego skradziono kilka luksusowych samochodów, w tym dwa volvo S90. Policja prosi o kontakt osoby, które widziały moment kradzieży lub mają jakieś informacje dotyczące sprawców tych przestępstw


W ostatnich dniach skradziono m.in. dwa drogie volvo

Najpierw, 1 sierpnia w Nowej Woli (ul. Frezji), skradziono czarną kię sportage z 2017 roku o wartości 90 tys. zł. Potem, w nocy z 4 na 5 sierpnia w Bobrowcu, z ulicy Pomyślnej zniknęło białe volvo S90 z 2018 roku o wartości 200 tys. zł. Ale na tym nie koniec. Kolejnej nocy w Łazach, w rejonie ulicy Turkusowej, zginęło następne volvo S90 z 2017 roku – tym razem szare – o podobnej wartości. Mniej więcej w tym samym czasie w Lesznowoli na ulicy Wiewiórki ukradziono białe bmw X5 z 2016 roku o wartości 150 tys. zł. Policja nie podaje na razie statystyk skradzionych w tym roku samochodów. Wydaje się jednak, że aktywność złodziei jest większa niż w ostatnich latach.

TW

10 KOMENTARZE

  1. Tego „mieszkańca’, to już nie da się czytać, zero merytoryki, tylko swoje, do każdego tematu. Nikt chyba by nie chciał, obudzić się rano, bez swojej własności. Może 'Piaseczno news” zapyta komendanta o ostatnie statystyki związane z kradzieżami i co Policja chce z tym zrobić. Jak jest problem, to może warto też zaapelować publicznie do mieszkańców o jakąś pomoc, czujność ?(oczywiście bez „mieszkańca”, bo on ma inne kółko zainteresowań………). Trzymam kciuki za Redakcję.

    • Szanowny/a romecki, to nie czytaj proszę, zmusza ktoś Ciebie?
      Trójki klasowe już kiedyś były, i pomoc obywatelska – ORMO się nazywała – masz rację, to Twoje kółko zainteresowań to nie dla mnie.
      Pan/i romecki więcej „luzu” – z mojej strony koniec w tym temacie.Pozdrawiam

  2. To fakt jedyne co widać to drogówkę i to w dzień. Około dwóch tygodni temu w nocy około 2.00 przejechałem po Piasecznie i Lesznowoli około 50 km. Zero patrolu, zero radiowozu. Tej nocy miałem próbę włamania (alarm zadziałał sprawcy uciekli), ale dwie ulice dalej okradziono magazyn. Tego nie robią ludzie na rowerach ani z wózkami typu złomiarze. Jeżdżą busami bo kradną spore ilości towaru. Oczywiście te xxxx (policjanci) problemu nie widzą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię