Kradną samochody na potęgę

0

PIASECZNO W gminie zaczyna ginąć coraz więcej samochodów. Kilka dni temu, z jednej posesji, zostały skradzione dwa drogie auta


Kradzieże samochodów, których niestety przybywa, stały się poważnym problemem. Niedawno administrator jednego z bloków przy ul. Wojska Polskiego wysłał do mieszkańców wiadomość, że na terenie miasta działa szajka złodziei samochodów, która szybko i sprawnie, pod osłoną nocy, kradnie po kilka aut z jednej nieruchomości. „Prosimy o wzmożenie czujności i zabezpieczenie należącego do Państwa mienia” – zaapelował w piśmie.

Komisarz Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie wyjaśnia, że do sytuacji, w której w tym samym czasie zginęło kilka samochodów, doszło tylko raz, nocą z 27 na 28 marca. Wówczas z posesji przy ul. Grochowskiego skradziono toyotę rav 4 oraz lexusa NX300H. W tym samym czasie z ulicy Saturna w Józefosławiu zginął jeszcze mitsubishi outlander.

– My również apelujemy do mieszkańców o czujność – mówi kom. Sawicki. – Kiedy zauważymy coś, co wzbudzi nasz niepokój, należy natychmiast zawiadomić o tym fakcie funkcjonariuszy.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię