Kradzież podczas świątecznej kolacji

4

PIASECZNO Do policyjnej celi w Piasecznie trafił 28- letni obywatel Ukrainy. Ustalono, że wieczorem pierwszego dnia świąt wtargnął do jednego z domów, w którym trwała uroczysta kolacja. Z płaszczy i kurtek wiszących w korytarzu wyciągał co cenniejsze przedmioty.

Oficer dyżurny w Piasecznie w pierwszy dzień świąt tuż przed godziną 19.00 otrzymał prośbę o pilną interwencje przy jednym z domów na osiedlu mieszkaniowym w Józefosławiu. Policjanci, którzy natychmiast znaleźli się pod wskazanym adresem ustalili, że podczas rodzinnego spotkania świątecznego, ktoś wszedł do domu i z holu gdzie znajdowała się garderoba skradł przedmioty znajdujące się w płaszczach i kurtach.
Nieproszonego gościa dostrzegł jeden z biesiadników. To spłoszyło mężczyznę. Został on jednak ujęty po krótkim pościgu i przekazany funkcjonariuszom policji. Mężczyzna był bardzo agresywny i nie stosował się do wydawanych mu poleceń. Nie chciał również podać swoich danych personalnych.
Został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Funkcjonariusze ustalili jednak jego tożsamość i miejsce przebywania. Zatrzymanym okazał się 28-letni obywatel Ukrainy, który przed kilkoma dniami przyjechał do Polski z Wielkiej Brytanii.
Skradzione telefony, kluczyki od samochodu i damskie buty wróciły do właścicieli. Mężczyzna nie uniknie teraz odpowiedzialności karnej.

AB/KPP

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię