Kradzieże w drogeriach zakończyły się zatrzymaniem przez policję

1

LESZNOWOLA/ KONSTANCIN-JEZIORNA Dzielnicowi z Lesznowoli i Konstancina-Jeziorny niemal w tym samym czasie zatrzymali dwie osoby podejrzewane o kradzieże w drogeriach.

Niemal w tym samym czasie w Konstancinie- Jeziornie i w Lesznowoli w drogeriach kosmetycznych doszło do kradzieży perfum. W obu przypadkach pracownicy wezwali policjantów. Dzielnicowy z Konstancina-Jeziorny aspirant Tomasz Awier zatrzymał 44-letniego mieszkańca gminy, który skradł 3 flakony markowych perfum o wartości 700 złotych.
W Lesznowoli dzielnicowy aspirant Rafał Jamrozik zatrzymał 35-letnią Ukrainkę, która jak ustalono, kradzieży w tej samej drogerii dokonała 4 maja. Straty oszacowano na ponad 900 złotych. Kobieta próbowała zmylić policjanta podając zmyślony olsztyński adres zamieszkania. Szybko okazało się jednak, że mieszka na terenie gminy, a w Olsztynie nigdy nie była.
Zatrzymnia trafili do policyjnego aresztu, nie unikną odpowiedzialności karnej.

KPP/AB

1 KOMENTARZ

  1. Sklep powinien sam sie zabezpieczyć przed złodziejem wynajmując ochronę a pseudo policja lub teraz Milicja weźmie się do roboty bo tych darmozjadów utrzymujemy z naszych podatków

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię