Kradziony towar wywoziła ze sklepu dziecięcym wózkiem

0

LESZNOWOLA W wózku dziecięcym wraz z maluchem z supermarketu wyjeżdżały kradzione towary. Policjanci z komisariatu w Lesznowoli osadzili w policyjnej celi 28-latkę, która taką metodą mogła dokonać więcej podobnych kradzieży.

Nietypową interwencję podjęli funkcjonariusze z komisariatu z Lesznowoli. Zostali wezwani przez pracowników ochrony jednego z supermarketów do podjęcia interwencji wobec jednej z klientek. Okazała się nią 28-letnia kobieta, która na zakupy wybrała się z kilkuletnim dzieckiem w wózku. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby w wózku ze sklepu wyjechało tylko dziecko. Jak się jednak okazało oprócz dziecka znajdował się nim towar, za który matka „zapomniała” zapłacić.
Policyjne ustalenia wykazały, że nie były to pierwsze „zakupy” kobiety w tym supermarkecie. W podobny sposób, kilka dni wcześniej ze sklepu „wyjechały” markowe sportowe buty. Łącznie skradziony towar wyceniono na niemal 1 700 złotych.
Policjanci z Lesznowoli dziecko przekazali ojcu, natomiast kobieta trafiła do policyjnej celi. 28-latka usłyszała już zarzut kradzieży.

KPP/AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię