Krajowa 79 zablokowana! Dwa samochody w rowie [AKTUALIZAJA]

5

GÓRA KALWARIA Na miejscu dwie karetki pogotowia, zastępy straży pożarnych i policja. Dwa samochody osobowe (peugeot i opel) w rowie. Ruch w stronę Góry Kalwarii obecnie kierowany jest objazdami przez Wilczynek. W stronę Piaseczna przed chwilą puszczono samochody

Jak ustaliliśmy nieoficjalnie zostały mocno poszkodowane cztery osoby z opla. Prawdopodobnie peugeot wyjeżdżał z drogi od strony Konstancina-Jeziorny, a opel jechał w stronę Góry Kalwarii. W tej chwili w Piasecznie na stadionie wylądował śmigłowiec. Do niego z karetki trafi najciężej ranny.

godz. 22.45. W tej chwili całe skrzyżowanie w Baniosze zostało zamknięte. Na miejsce przyjechał policyjny technik.

AB

5 KOMENTARZE

  1. Za to skrzyżowanie ktoś powinien siedzieć !!! . Było ono dobrym rozwiązaniem w czasach kiedy przejeżdżały przez nie trzy furmanki dziennie ale nie w XXI wieku !!!. Chyba najwyższy czas żeby kopnąć któregoś z decydentów w D..Ę !!! . Może by tak samorządowcy zaczęli działać- wybory niedługo( na szczęście).

  2. W zasadzie wszystkie skrzyżowania od Piaseczna (Okulickiego z Puławską), Żabieniec, Pilawa, Baniocha to jeden wielki wstyd!

  3. Jak by byłotak jak chcecie tpitrasa Piaseczno-Góra trwała by godzinę najmarniej, rondo prędzej niż światła by tam mogło być ale korki murowane. Tu potrzebna jest rozwaga kierowców a nie przebudowa skrzyżowania 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię