GÓRA KALWARIA Do dwóch podobnych kolizji doszło dziś około godz. 8 na al. Wyzwolenia. W groźniej wyglądającym zdarzeniu kobieta w volkswagenie z dużą prędkością uderzyła w tył audi czekającego w korku do mostu na Wiśle


– Stałem jako ostatni w sznurku samochodów w kierunku mostu i poczułem uderzenie. Kobieta jadąca golfem przyznała, że hamowała w ostatniej chwili na mokrej nawierzchni – powiedział nam mieszkaniec Piaseczna kierujący audi. VW odbił się od tyłu poprzedzającego go samochodu, wyjechał na przeciwległy pas ruchu, a na koniec uderzył w barierę energochłonną. Na szczęście dla kobiety nic nie jechało z naprzeciwka.

Strażacy z Góry Kalwarii, którzy przyjechali na miejsce, otrzymali informację, że kierująca golfem jest zakleszczona w samochodzie. Jednak na miejscu okazało się, iż opuściła auto o własnych siłach.

Około 200 metrów dalej w stronę mostu doszło do kolejnej stłuczki dwóch samochodów osobowych, ale znacznie mniej groźnej. Na odcinku krajowej „50” od ronda w Górze Kalwarii do mostu trzeba było wprowadzić ruch wahadłowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię