Król disco polo wystąpi w Piasecznie!

5

PIASECZNO Mowa oczywiście o Zenonie Martyniuku liderze kultowego zespołu Akcent. Jego koncert odbędzie się 1 czerwca w ramach Wolprezy Dobrej Woli, organizowanej co roku przez stowarzyszenie Dobra Wola


– Umowę z Zenonem Martyniukiem zawarliśmy już jakiś czas temu – informuje Jacek Zalewski, prezes stowarzyszenia Dobra Wola. – Chcieliśmy, aby zaśpiewał już na ubiegłorocznej Wolprezie, ale artysta nie miał wolnego terminu.
W tym roku jednak na pewno przyjedzie do Piaseczna. Koncert zespołu – co zostało zagwarantowane w kontrakcie – ma trwać półtorej godziny bez bisów. Należy spodziewać się, że Akcent zagra swoje największe przeboje, takie jak „Królowa nocy”, „Pragnienie miłości” czy przede wszystkim – „Przez twe oczy zielone”.
– To może być niezapomniany wieczór, bo w czerwcu artysta będzie obchodził swoje 50. urodziny oraz 30-lecie pracy twórczej. Może więc przygotuje dla widowni jakąś specjalną niespodziankę…? – podgrzewa emocje Jacek Zalewski.
Przed koncertem, który rozpocznie się o godz. 18 (wstęp bezpłatny!) wystąpi kilka zespołów dziecięcych i młodzieżowych. Będzie to ukłon w stronę najmłodszych, którzy obchodzą tego dnia swoje święto.

TW

5 KOMENTARZE

  1. Nareście ktoś normalny w Piasecznie.Będą tłumy.Szkoda,że gmina nie robi przynajmniej raz w roku takich koncertów, tylko jakieś afrykańska muzyka z bębnami + trąbki, których nikt nie chce słuchać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię