Kroplówki witaminowe to przyszłość suplementacji – dowiedz się o nich więcej!

0

Zastanawiasz się dlaczego ludzie sięgają po nowe formy suplementacji, skoro na rynku dostępnych jest tyle preparatów doustnych? Przyczyną jest rzecz jasna skuteczność! W kwestiach zdrowotnych oczekujemy szybkich i wyraźnych efektów, które przyczynią się do poprawy naszego samopoczucia. Warunek ten idealnie spełniają kroplówki witaminowe! W poniższym artykule wyjaśniamy, na czym polega ta metoda suplementacji i kto może z niej skorzystać!

Czym są kroplówki witaminowe?

Wlewy dożylne zwykle kojarzą się nam z oddziałem szpitalnym. Nic w tym dziwnego, w końcu są one wykorzystywane w lecznictwie od wielu dekad. W tym czasie zaobserwowano, że substancje odżywcze podawane za pomocą kroplówek dożylnych osiągają znacznie wyższe stężenie w surowicy krwi i tkankach niż w przypadku ich podaży doustnej. Skąd to wynika?

Kroplówki witaminowe umożliwiają podaż witamin i minerałów bezpośrednio do naczynia krwionośnego, dzięki czemu pominięte zostają drogi pokarmowe. Wchłanianie substancji odżywczych nie zależy już wtedy od funkcjonowania jelit, dzięki czemu ich biodostępność wzrasta niemal do 100%. Oznacza to, że organizm wykorzystuje całą podaną dawkę preparatu, co przekłada się na skuteczność suplementacji. Osoby korzystające z wlewów witaminowych twierdzą, że pierwsze efekty tej metody są odczuwalne jeszcze tego samego dnia. Nie trzeba więc czekać kilku tygodni bądź miesięcy, by uzupełnić złożone niedobory witamin i minerałów.

Kto może skorzystać z kroplówek witaminowych?

Nie będzie kłamstwem stwierdzenie, że kroplówki witaminowe to rozwiązanie praktycznie dla każdego! Jest to całkowicie bezpieczna procedura, o ile jest wykonywana przez doświadczony personel medyczny – lekarzy lub ratowników medycznych. Przed przystąpieniem do wykonania wlewu dożylnego, specjalista przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski, by wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. A kto z kroplówek witaminowych skorzysta najbardziej?

Ta forma suplementacji polecana jest szczególnie osobom, które:

  • utrzymują źle zbilansowaną, niedoborową dietę;
  • często sięgają po używki, takie jak alkohol czy papierosy;
  • zmagają się z chorobami przewodu pokarmowego, które upośledzają wchłanianie;
  • uprawiają zawodowo sport;
  • wykonują ciężką fizycznie pracę;
  • wracają do zdrowia po ciężkiej chorobie bądź infekcji.

Kroplówki witaminowe w Warszawie? Zaufaj profesjonalistom!

Kroplówki witaminowe wydają Ci się ciekawym rozwiązaniem, jednak obawiasz się, że ich dostępność wciąż jest niska? Nic bardziej mylnego! Popularność suplementacji dożylnej sprawiła, że kliniki witaminowe można obecnie znaleźć w każdym większym mieście. Co więcej, aby skorzystać z kroplówek witaminowych nie musisz nawet wychodzić ze swojego domu! Brzmi nieprawdopodobnie?

KacDoktor to firma oferująca kroplówki witaminowe w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Jej pracownicy dojeżdżają do domu pacjenta całodobowo, w każdy dzień tygodnia. Wystarczy skontaktować się z firmą telefonicznie lub poprzez formularz internetowy, a specjalista od suplementacji dojedzie pod wskazany adres już w 45 minut.

Suplementacja jeszcze nigdy nie była tak prosta i skuteczna! Skorzystaj z kroplówek witaminowych i ciesz się dobrym samopoczuciem jeszcze tego samego dnia!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię