Kto postawił toi toia na miejscu dla niepełnosprawnych?

3

PIASECZNO Na jednym z miejsc parkingowych znajdujących się od strony ul. Żytniej przy miejskim targowisku od kilku miesięcy stoi przenośna toaleta typu toi toi. – Szczególnie bulwersuje fakt, że jest to miejsce dla niepełnosprawnych – dodaje pan Marcin, nasz czytelnik


Toaleta stoi mniej więcej naprzeciwko Centrum Edukacyjno-Multimedialnego, po wschodniej stronie targowiska. Zajmuje część miejsca dla niepełnosprawnych. Co ciekawe, jak się okazuje, nie ustawiła jej gmina.
– Na targowisku mamy trzy zielone toi toie, które z niczym nie kolidują – poinformował nas jeden z urzędników. Do kogo należy więc blokująca miejsce dla niepełnosprawnych niebieska budka? Jak się okazuje toi toia ustawił w tym miejscu jeden z przewoźników, kiedy to Żytnią odbywał się ruch autobusów do dworca. Teraz, kiedy wróciły one na ulicę Dworcową, dawna zatoczka autobusowa naprzeciwko CEM-u zamieniła się w parking. Najwyraźniej o toi toiu ktoś po prostu zapomniał.
Ustalimy, kto go ustawił i poprosimy o jego zabranie – informuje gmina.

TW

3 KOMENTARZE

 1. Toi-toi na miejscu dla niepełnosprawnych to doskonały pomysł!

  „Kulawy” nie musi już pełzać po całym targowisku, żeby znaleźć ten „przybytek rozkoszy”.
  Wyczołguje się z pojazdu – i ma!

  Gmina powinna wiedzieć, że o to właśnie walczyły pokolenia niepełnosprawnych.
  Moją znajomą, zwiedzającą warszawską Starówkę, przypiliło kiedyś tak bardzo, że w Barbakanie musiała załatwiać potrzebę fizjologiczną na stanowisku strzelniczym, bo żadnej dostępnej toalety w pobliżu nie było.
  Przesiadła się z wózka – i co za ulga… 😉 Really!

 2. To jest dowód czym dla gminy są niepełnosprawni. Przecież wozi się straż miejska i inne służby i nie widzą? W Piasecznie to już standard.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię