KONSTANCIN-JEZIORNA Nadchodzący weekend zapowiada się bardzo atrakcyjnie. W Parku Zdrojowym gwarantowana dobra zabawa. Imprezy kulturalne zorganizowane przez KDK zadowolą zarówno mieszkańców miasta, jak również pokaźne grono turystów.


 

Marcin Januszkiewicz – Osiecka po męsku

W sobotę 29 lipca o godz. 19.00 w konstancińskim amfiteatrze wystąpi Marcin Januszkiewicz. Na recital „Osiecka po męsku” składają się mniej i bardziej znane utwory poetki Agnieszki Osieckiej. Usłyszymy m.in. „Kołysankę dla okruszki”, „Części zamienne” czy „Wybacz mamasza”. Program został wzbogacony także o kilka kompozycji Władysława Szpilmana oraz autorskie utwory.

Marcin Januszkiewicz jest aktorem i wokalistą, który w 2010 roku ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Ma na swoim koncie wiele ról scenicznych oraz występy w serialu „Na wspólnej”. W 2017 r. otrzymał aż dwie nagrody podczas prestiżowego 38. Przeglądu Piosenki Aktorskiej, gdzie zaśpiewał m.in. piosenkę Agnieszki Osieckiej. Wstęp wolny.

Katarzyna Warno – Opowieści o okupowanej stolicy

W niedzielę 30 lipca o godz. 16.00 w Parku Zdrojowym zaśpiewa Katarzyna Warno. Podczas koncertu „Warszawo Ma” zabrzmią piosenki z czasów okupacji oraz Powstania Warszawskiego, oddające klimat życia w zniewolonej Warszawie. Widowisko będzie podzielone na dwie części. Usłyszymy zarówno piosenki o tym, jak warszawiacy radzili sobie z życiem podczas okupacji, jak i utwory, które towarzyszyły Powstańcom w czasie walki. Całość oprawiona będzie archiwalnymi zdjęciami z Powstania Warszawskiego, które przybliżą obraz walczącego miasta. Ciekawe połączenie muzyki i obrazu, współczesnych aranżacji z historią tworzy program, będący swoistym hołdem dla Powstańców Warszawskich. Piosenki zaśpiewa Katarzyna Warno – wokalistka celująca w prostotę, zainspirowana jazzem, miłośniczka ciekawych dźwięków i mądrych słów. Wstęp wolny.

Roztańczona Hugonówka

Konstanciński Dom Kultury zaprasza w niedzielę 30 lipca o godz. 18.00 na kolejną potańcówkę w altanie przy Hugonówce (ul. Mostowa 15). Każdy miłośnik tańca znajdzie coś dla siebie – od tanga po flamenco. Nastrojowe „przytulanki” przeplatać się będą z gorącymi rytmami. Będą klasyczne dancingi i szalone rock’n’rollowe imprezy. Krótko mówiąc – muzyka, radość i świetna zabawa! Na kolejne potańcówki zapraszamy 6, 13 i 20 sierpnia. Wstęp wolny.

źródło: konstancinjeziorna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię