Kulturalni grają dla WOŚP

1

PIASECZNO Jak co roku Centrum Kultury w Piasecznie gra na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po zeszłym roku kiedy wielki finał odbywał się online, wracają do koncertów i wydarzeń plenerowych.

W tym roku koncert finałowy odbędzie się na terenie targowiska miejskiego. W niedzielę 30 stycznia wystąpią Carol Markowsky młody, magnetyzujący zespół i piaseczyński teatr ognia Etnimus. Gwiazdą wieczoru będzie exMAANAM. Grupa złożona z muzyków legendarnej grupy MAANAM i wykonująca największe jej hity. Na zakończenia tradycyjnie jak co roku, puścimy światełko do nieba.

Imprezy towarzyszące

Poza koncertem finałowym Centrum Kultury przygotowało szereg wydarzeń towarzyszących.

CZYTAJ TAKŻE:  Warsaw String Ensemble otworzył festiwal

28 stycznia Świeczowisko-Wośpowisko, podczas którego będzie można zamówić ulubiony utwór i wspomóc puszkę WOŚP. Od poniedziałku 24 stycznia do niedzieli na FB Klubu Kultury w Zalesiu Górnym odbywać się będą licytacje dzieł grupy artystów wizualnych MŁYN. Zaś w niedzielę 30 stycznia od godziny 12.00 WOŚP w Józefosławiu, czyli występy artystyczne i aukcje przy Klubie Kultury w Józefosławiu. Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniach i wsparcia zbiórki na rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię