Kulturalny weekend w Piasecznie

1

PIASECZNO Piaseczyńskie Centrum Kultury przygotowało kilka propozycji na spędzenie czasu w najbliższy weekend. Pierwsze wydarzenie już dziś

 

SCENA JÓZEFOSŁAW
CZARNY SEN, NIRGUNA
– koncert
1 lipca (piątek) 2022 godz. 19.00 wstęp wolny Klub Kultury w Józefosławiu, ul. Julianowska 67A, wstęp wolny
Już w piątek 1 lipca w Klubie Kultury w Józefosławiu zagrają Czarny Sen i Nirguna. Młode, pełne pasji zespoły tworzą na granicy różnych styli muzycznych, a ich koncerty dostarczają intensywnych muzycznych wrażeń.


BITAMINA
2 lipca (sobota) 2022, godz. 20.00, Boisko Pod Balonem, ul. 1 maja 16, Piaseczno, bilety na www.kulturalni.pl
Zapraszamy na jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń w te wakacje. Bitamina to bity, sample i słowa sklejone emocjami. Powstała z przyjaźni i miłości do muzyki. Słychać to w tekstach i w produkcji bitów. Wrażliwość z jaką do nas trafia jest zaskakująca, a wyśpiewane emocje odczuwamy bardzo osobiście. Nie patrząc na mody i trendy, pracują nad swoją muzyką. Mimo, iż zupełnie nie zabiegają o promocję i zaistnienie w social mediach, wokół zespołu tworzy się rzesza bardzo oddanych fanów. Doceniają oni wrażliwość i szczerość, które nie pozwalają pozostać obojętnym.

„SPACER (POD)MIEJSKI – ZALESIE GÓRNE”
3 lipca, godz. 10:00 Prowadzenie – Dorota Zając Zbiórka: przystanek PKP Zalesie Górne Wstęp wolny
„ULICAMI PIASECZNA” to cykl spacerów miejskich i (pod)miejskich przybliżających historię Piaseczna. Spacery, podczas których przewodnik opowiada o wydarzeniach, mieszkańcach, zabytkach, odkrywa ciekawostki z życia miasta. Przybliżymy Wam historię miejsc, ulic, domów – ich mieszkańców, zabytkowych obiektów, wydarzeń jakie miały tam miejsce, a także ciekawostek i tajemnic z nimi związanych.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię