Kwiaty dla wójt i byłej skarbnik

3

LESZNOWOLA Po zakończeniu posiedzenia sądu radny Krzysztof Klimaszewski wręczył wójt Lesznowoli Marii Jolancie Batyckiej-Wąsik oraz byłej skarbnik Elżbiecie Obłuskiej po bukiecie róż. – Niezależnie od wyroku sądu bardzo dziękuję w imieniu rady gminy i mieszkańców za działania podejmowane na rzecz naszej małej ojczyzny – powiedział


Sąd, z uwagi na skomplikowany charakter sprawy, ma ogłosić wyrok dopiero 5 kwietnia. Jednak zaraz po zakończeniu rozprawy do Marii Jolanty Batyckiej-Wąsik i Elżbiety Obłuskiej podszedł radny Krzysztof Klimaszewski, który obdarował obydwie panie różami.
Proszę przyjąć nasze wsparcie – zwrócił się do wójt i byłej skarbnik. – Wszystkie podejmowane przez panie decyzje miały aprobatę rady gminy. Pani wójt, pani skarbnik oraz cała rada są za tym, żeby nasza gmina się rozwijała. Taki jest nasz cel. Dalej będziemy działać dla dobra naszych mieszkańców. I to niezależnie od wyroku, jaki zapadnie.
Wójt Maria Jolanta Batycka-Wąsik podziękowała wszystkim obecnym na rozprawie za przybycie. Podziękowała też za obronę mecenas Barbarze Laskowskiej i mecenasowi Andrzejowi Nogalowi.

TW

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię