Latami okradali Leroy Merlin

2

PIASECZNO W środę funkcjonariusze zatrzymali dwóch pracowników sklepu Leroy Merlin, którzy na przestrzeni kilku lat ukradli z niego ponad 500 artykułów o wartości przynajmniej kilkudziesięciu tysięcy złotych


Rozmiar strat, jakie poniósł sklep z tytułu nieuczciwości swoich dwóch pracowników, może porażać. Nie zostały one jeszcze dokładnie oszacowane (mogą sięgnąć nawet 100 tys. zł) ponieważ skradzionych artykułów, wśród których były m.in. drogie elektronarzędzia, jest ponad 500!
W środę 6 września, na podstawie uzyskanych informacji, funkcjonariusze zatrzymali na terenie Piaseczna dwóch długoletnich pracowników sklepu Leroy Merlin w wieku 28 i 29 lat. W domu jednego z nich znaleziono skradzione ze sklepu elektronarzędzia o wartości kilku tysięcy złotych. Jednak lista przewinień zatrzymanych jest znacznie dłuższa. Policja podejrzewa, że przez lata mogli oni ukraść ze sklepu ponad 500 różnych towarów. Co ciekawe, mężczyźni nie działali razem. Za proceder, którego się dopuścili, może grozić im długoletnie więzienie.

TW

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię