Laura wygrywa rzutem na taśmę

0

PIŁKA NOŻNA, LIGA OKRĘGOWA, LAURA CHYLICE – MKS II PIASECZNO 3:2 W spotkaniu dwóch beniaminków ligi okręgowej emocje były do ostatnich sekund spotkania

Pierwsi na prowadzenie wyszli goście. W 3. minucie Konrad Deperasiński świetnie wypatrzył Karola Belkę, który ładnym uderzeniem strzelił gola dla biało-niebieskich. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać, bo zaledwie trzy minuty później do wyrównania doprowadził Mateusz Kwiatkowski. Kolejny gol był dziełem dwójki doświadczonych zawodników. Robert Podoliński podał do Piotra Madetki, a były zawodnik Piaseczna dograł do Jarosława Jamrozika i… było już 2:1 dla Laury.
Pomimo kilku dogodnych szans dla gospodarzy, to jednak Piaseczno strzeliło bramkę wyrównującą, a uczynił to w w 66. minucie – uderzeniem głową – Deperasiński. Ostatnie słowo w tym meczu należało jednak do gospodarzy. Po szybkim ataku bohaterem Chylic został Jamrozik, którego strzał odbił się jeszcze od poprzeczki i ostatecznie wylądował w siatce. A było to w 92. minucie spotkania. Szalona radość gospodarzy i wściekłość gości zakończyła ten, stojący na niezłym poziomie, mecz derbowy.