Ławki wstydu! Komu mają służyć?

2

PIASECZNO – Ławki zlokalizowane przy akwenie w piaseczyńskim parku są tak brudne, że nie sposób z nich korzystać – skarży się jeden z naszych Czytelników

Rzeczywiście, dwie ławeczki zlokalizowane przy stawie od strony drewnianego pomostu zdecydowanie zaburzają estetykę coraz piękniejszego parku. Wszystko przez źle wychowane gołębie, które nie myślą korzystać z miejskiej toalety lecz bombardują z pobliskich latarni.
Są dwa wyjścia, albo regularnie te ławki myć, albo po prostu je przestawić, by ptaki nie mogły siadać bezpośrednio nad nimi – mówi nasz Czytelnik. – Przy stawie jest bardzo przyjemnie i ostatnio podczas spaceru miałem ochoty przysiąść i pocieszyć się słonecznym dniam. Niestety z tych ławek nie da się korzystać – dodaje mężczyzna i trudno się z nim nie zgodzić.

CZYTAJ TAKŻE:  Święto dla biegaczy

2 KOMENTARZE

  1. Miłośnikom przyrody pragnę przypomnieć, że ptaszki nie tylko pięknie stroszą piórka i ćwierkają, ale także wydalają.
    Podobnie jak ludzie zresztą. Ale przecież chyba nikt nie przestaje kochać swojej partnerki dlatego, że ona także niekiedy wydala, prawda? Przynajmniej w stosunkowo świeżym związku;)
    Ergo: prawdziwy miłośnik przyrody powinien rozsiadać się na każdej ławce w parku, nawet jak osrana przez gołębie. A może nawet tym bardziej 🙂

  2. Mycie ławek też nie jest rozwiązaniem bo jak ktoś przysiądzie to może odejść z pamiątką. Najlepiej ławki przestawić aby nie były zagrożone z góry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię