Legalna praca bez granic 

0

PIASECZNO Agencja Pracy Tymczasowej „Partner Temps” działa na rynku już od 13 lat, obsługując coraz więcej firm oraz ciesząc się ogromnym zaufaniem u osób, które podejmują pracę w Polsce

Biuro „Partner Temps” mieści się w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 9, ale klientów ma z całego świata. Swoją ofertę kieruje do wszystkich tych, którzy chcieliby legalnie pracować w Polsce, ale nie wiedzą jak to zrobić, żeby legalnie mieszkać i pracować w Polsce. Kierując swoją ofertę do firm, Agencja Partner Temps oferuje sprowadzenie pracowników z Ukrainy, Białorusi, Indii, Filipin i Nepalu

CZYTAJ TAKŻE:  AKTUALNE OGŁOSZENIA

Osoby korzystając z usług agencji pracy tymczasowej mogą liczyć na szybkość, profesjonalizm i indywidualną opiekę. Pracownicy agencji pomagają obcokrajowcom wyrobić dokumenty niezbędne do legalnego zatrudnienia. Towarzyszą im w urzędach, pomagają pokonać barierę językową i asystują przy składaniu dokumentacji.
Firmy mogą uzyskać profesjonalne wsparcie przy zalegalizowaniu czy przedłużeniu pobytu pracowników. „Partner Temps” zajmuje się nie tylko kompleksowym przygotowaniem dokumentacji, ale także doradztwem w zakresie oczekiwanym przez klientów. Duże kwalifikacje pracowników i stała, profesjonalna obsługa prawna pozwalają możliwie szybko uzyskać niezbędne zezwolenia.

Aktualnie spośród klientów „Partner Temps ubiegających się o pracę w Polsce najwięcej osób pochodzi z Indii. Z usług agencji korzysta coraz więcej lokalnych firm z terenu Piaseczna. Pracownicy zatrudniani są na umowę o pracę na czas określony lub na umowę zlecenie. Rąk do pracy potrzeba szczególnie latem i jesienią przy zbiorze warzyw czy owoców. Systematyczne kontrole przeprowadzane przez Straż Graniczną skłaniają coraz więcej firm do legalizacji zatrudnionych pracowników. A to najlepiej powierzyć profesjonalistom z Agencji Pracy Tymczasowej „Partner Temps”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię