Legioniści wspierają piaseczyńską piłkę nożną

2

PIASECZNO MKS Piaseczno zachęca mieszkańców do uczestniczenie w meczach lokalnej drużyny piłkarskiej. W promocję wydarzeń sportowych włączyli się także piaseczyńscy kibice Legii.

Kibice Legii zachęcają mieszkańców Piaseczna do uczestniczenia w meczach na stadionie przy ul. Łazienkowskiej…
…ale nie zapominają także o dopingu dla lokalnego piaseczyńskiego klubu

W Piasecznie w ostatnich tygodniu pojawiły się banery zachęcające do uczestniczenia w meczach naszej drużyny piłkarskiej. Jest to efekt wsparcia kibiców Legii, którzy okazują sympatię lokalnemu IV-ligowemu klubowi piłkarskiemu.
– Chcemy by podczas meczów trybuny były wypełnione, a mieszkańcy gorącym dopingiem zachęcali naszych piłkarzy do dobrej gry – mówi Artur Maicki z MKS Piaseczno. – Stadion musi żyć, a to jest możliwe tylko dzięki mieszkańcom Piaseczna.
Na efekty długo nie trzeba było czekać – już tydzień temu, podczas meczu z Perłą Złotokłos kibiców na trybunach było więcej niż zwykle.
– Przygotowali oprawę i prowadzili doping, który – miejmy nadzieję – powróci na piaseczyński stadion już na stałe – napisał na łamach „Kuriera Południowego”, redaktor Grzegorz Tylec.
Dziś (tj. w sobotę 13 kwietnia) MKS Piaseczno w meczu wyjazdowym zmierzy się z LKS Promna, a w przyszły piątek, 19 kwietnia na własnym boisku o godz. 17.00 podejmie Energię Kozienice. Warto wybrać się na piaseczyński stadion i wesprzeć naszych piłkarzy!

AB

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię