Lepsza sala w Domu Kultury

2

PIASECZNO Mniej więcej w połowie września powinien zakończyć się trwający właśnie remont sali widowiskowej w Domu Kultury w Piasecznie przy ulicy Kościuszki

Nowa sala ma mieć wyższą o około 10-15 centymetrów scenę, przez co poprawie ma ulec jej widoczność.
– Ta scena miała już 30 lat i dosłownie trzeszczała podczas spektakli teatralnych – mówi Katarzyna Biernadska-Hernik z Centrum Kultury w Piasecznie. – Najwyższa pora było ją zmienić żeby poprawić komfort oglądania spektakli.
W Domu Kultury zainstalowano również nowe, profesjonalne oświetlenie.
– Przyznam, że z tymi starymi światłami już strasznie się męczyliśmy – dodaje wicedyrektor Centrum Kultury. – Gdy był np. koncert jazzowe to one całe drżały.
Wreszcie zmieni się ogólny wystrój i kolorystka sali – cyklinowana jest właśnie podłoga i nie będzie już dawnych zdjęć na ścianie.
– Jeśli wystarczy nam pieniędzy, chcemy również wymienić fotele na miękkie krzesła, żeby je można było ustawiać w rzędy – kończy Katarzyna Biernadska-Hernik. – Oczywiście czekamy na nową salę widowiskową w mieście, ale wydatki poniesione na tą obecną na pewno się nie zmarnują.

Grzegorz Tylec

2 KOMENTARZE

    • No jak,napompowali? Skrzypiąca scena to “urok”sceny,a że niska to kwestia gustu i wzrostu. Gdyby Tomasz Kot na niej bywał trzeba by ją obniżąć? :)))

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię