Leroy Merlin świętuje 22. urodziny. Klienci mogą liczyć na tańsze zakupy i bonusy

0

PIASECZNO Do 18 listopada w Leroy Merlin przy Puławskiej i pozostałych sklepach sieci, na gości czekają urodzinowe niespodzianki: specjalne oferty, atrakcyjne promocje, konkursy oraz urodzinowe licytacje


– Urodziny Leroy Merlin to święto nas wszystkich: pracowników, dostawców, producentów, lokalnych społeczności, których jesteśmy częścią, ale przede wszystkim naszych klientów, którzy kochają swoje domy i ogrody – zauważa Krzysztof Kordulewski, prezes zarządu Leroy Merlin Polska. – Urodziny są doskonałą okazją do wspólnej zabawy, budowania relacji, dzielenia się dobrymi emocjami oraz rozdawania prezentów. Serdecznie zapraszamy do sklepów.

W piaseczyńskim markecie budowlanym przygotowano specjalny program, a w nim liczne atrakcje: konkursy z nagrodami, licytacje, prezentacje, niespodzianki dla dorosłych i dzieci. W sklepie znajdą się także ciekawe i kuszące, przygotowane specjalnie z tej okazji, produkty po promocyjnych cenach oraz oferty specjalne. Nie zabraknie też urodzinowego tortu.

Na specjalną uwagę zasługują licytacje produktów już od 1 zł ze wszystkich działów: Budowa, Technika, Projekt, Dekoracje, Ogród, które będą się odbywały 3 razy dziennie.

– Tego jeszcze nie było! Wśród produktów przeznaczonych na licytacje znajdują się meble kuchenne, elektronarzędzia, lampy, armatura łazienkowa, skrzydła drzwiowe i wiele innych – mówi Joanna Łozińska z działu public relations Leroy Merlin i zaprasza do zapoznania się ze szczegółami i regulaminem na stronie www.leroymerlin.pl oraz w punkcie informacyjnym każdego sklepu. – Wielbicieli kwiatów z pewnością zainteresują wystawy najpiękniejszych storczyków przygotowane przez dział Ogród oraz konkurs na najpiękniejszą aranżację – dodaje.

Więcej informacji o konkursie znajduje się na profilu Kocham Ogród: www.facebook.com/kochamogrod. Dzieci ucieszy najnowsza kolekcja dekoracji świątecznych, a rodziców promocyjne ceny, niższe nawet o 30%, na wiele produktów przydatnych do remontu i odświeżenia domu przed Świętami.

Szczegółowy program urodzin znajduje się na www.leroymerlin.pl oraz w każdym sklepie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię