KONSTANCIN-JEZIORNA W każdą sobotę i niedzielę lata w Amfiteatrze w Parku Zdrojowym królować będzie muzyka. Na koncertach usłyszymy wykonawców zarówno muzyki rozrywkowej, jak i tej prezentujących repertuar klasyczny.


Jakie koncerty w pierwszy weekend lipca?

W sobotę 1 lipca wystąpi Kasia Dereń – jedna z najbardziej obiecujących i nietuzinkowych głosów polskiej estrady, genialna interpretatorka najpiękniejszych piosenek, obdarowana niezwykłą skalą i siłą wokalu. Ma na swoim koncie współpracę z największymi polskimi gwiazdami m.in: Natalią Kukulską, Andrzejem Piasecznym czy Edytą Górniak. Jest finalistką drugiej edycji popularnego programu telewizyjnego The Voice of Poland. W konstancińskim amfiteatrze zaśpiewa m.in. swoje aranżacje światowych przebojów.

Sobota, 1 lipca, godz. 19.00. Amfiteatr, Park Zdrojowy. Wstęp wolny

Ceniona na świecie japońska pianistka Yuko Kawai wystąpi w niedzielę, 2 lipca. Gra na fortepianie od piątego roku życia. Jest także związana z Polską, ponieważ ukończyła studia w Akademii Muzycznej w Warszawie. Pianistka ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród, udział w konkursach, różnorodne nagrania oraz koncerty w Europie i Azji. W jej repertuarze są m.in. utwory Wolfganga Amadeusza Mozarta, Jana Sebastiana Bacha oraz Fryderyka Chopina, które z pewnością zabrzmią na konstancińskiej scenie w jej perfekcyjnej interpretacji.

Niedziela, 2 lipca, godz. 16.00. Amfiteatr, Park Zdrojowy. Wstęp wolny

A co w pozostałe weekendy lipca?

źródło: konstancinjeziorna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię