Lexus Chodzenia uznany najlepszym w Polsce

0

PIASECZNO Lexus Warszawa-Puławska – jedyny w Polsce laureat nagrody KIWAMI 2022 – został uznany najlepszym salonem marki w Polsce i jednym z 10 w Europie! KIWAMI w języku japońskim oznacza NAJLEPSZY.

Lexus już po raz szósty przyznał nagrody Kiwami europejskim salonom wyróżniającym się pod względem jakości obsługi klienta oraz realizacji celów biznesowych. Spośród 340 dilerów z 28 rynków wybrano 10 obiektów, które nie tylko funkcjonją zgodnie z zasadami japońskiej gościnności Omotenashi, ale też legitymują się 5-gwiazdkową jakością obsługi. Szczególną uwagę zwrócono na wyzwania ostatnich lat związane z pandemią i zmianą sposobu komunikacji. Priorytetem dla Lexusa jest dać klientom wybór i zagwarantować wygodę, a jednocześnie zapewnić, by kontakt z Lexusem był dla nich unikalnym doświadczeniem zgodnie z koncepcją Lexus Experience.

Jesteśmy niezmiernie dumni z otrzymanej nagrody, która jest zwieńczeniem naszych starań o najwyższą jakość oferowanych usług. – mówi Małgorzata Rospęk Ratyńska, Dyrektor Handlowy Lexus Warszawa Puławska – Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie z japońską filozofią Omotenashi oraz przyjazna i ciepła atmosfera panująca w salonie począwszy od działu sprzedaży po serwis to podstawowy, ale i najważniejszy element wyróżniający nas spośród innych marek premium. Traktujemy każdego Klienta, jak mile oczekiwanego gościa w naszym domu, dlatego mamy bardzo duże grono zadowolonych, lojalnych i powracających do nas Klientów.

Nagroda KIWAMI 2022 została przyznana Lexus Warszawa-Puławska za całokształt zeszłorocznych wyników. Tym samym salon uznany został najlepszym w sieci Lexus Polska oraz znalazł się w gronie 10 najlepszych dilerów Lexusa w Europie.

Lexus Warszawa Puławska to kolejna stacja dealerska firmy CHODZEŃ, która od 46 lat wiedzie prym na stołecznym rynku motoryzacyjnym. Salon dysponuje, jak na światowe standardy przystało, pełną gamą samochodów Lexus do jazd testowych oraz gwarantuje każdemu Klientowi Serwisu samochód zastępczy tej marki na czas naprawy. Zadowolenie

Klientów to dla firmy CHODZEŃ priorytet, dlatego też w swoich szeregach zatrudnia grono specjalistów wysoko wykwalifikowanych z wieloletnią praktyką w branży motoryzacyjnej marek Premium. Profesjonalna obsługa Klienta oraz przyjazna atmosfera panująca w salonie począwszy od działu sprzedaży po serwis to podstawowy i najważniejszy element wyróżniający salon spośród konkurencji. Zaangażowanie w jakość obsługi Klienta zostały zauważone i docenione. Salon otrzymał już wiele statuetek i wyróżnień, wśród nich m. in. za ”Luksus i Innowację” czy też ”Salon Przyjazny Klientowi”. Salon Lexus Warszawa Puławska to kwintesencja zasad marki Lexus od innowacji technicznych, najwyższej jakości obsługi Klienta po przyjazne środowisku akcje. Promując ekologiczny styl życia wokół stacji zasadzono 15 drzewek i 600 krzewów.

W 2019 roku salon przeszedł na własne i niezależne źródło zasilania energią elektryczną. Na dachu salonu zainstalowane zostały panele słoneczne, dzięki którym w ciągu roku wyprodukowanych jest ponad 50 000 kWh energii elektrycznej.

Firma Chodzeń nieustanie się rozwija. Dziś tworzy grupę pięciu obiektów dealerskich: 1. Toyota Chodzeń w Piasecznie, od 1986 r. 2. Toyota Chodzeń w Warszawie, od 2007 r. 3. Lexus Warszawa – Puławska, od 2009 r. 4. Toyota Carter – Gdańsk , w strukturach spółki od 2010 r. 5. Maserati w Pi- asecznie, od 2013 r. W październiku 2022 r. planowane jest otwarcie szóstego już obiektu wcho- dzącego w skład Grupy Chodzeń – salonu i serwisu Toyoty w Kowalach, niedaleko Gdańska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię