Lidl otworzył nowy sklep. Na drogę z prawdziwego zdarzenia będzie trzeba jeszcze trochę poczekać

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Niedawno został otwarty nowy sklep Lidla w Skolimowie. W ramach porozumienia z gminą, niemiecki koncern miał wybudować fragment ulicy Śniadeckich. Na razie podziurawiony i rozjeżdżony przez ciężarówki fragment drogi został utwardzony… szutrem


O sprawie pisaliśmy miesiąc temu, kiedy rozpoczęło się utwardzanie drogi.
– Tam miał być elegancki ciąg pieszo-rowerowy, gdzie on jest, bo ja takiego nie widzę? – pytał pan Paweł, nasz czytelnik. Dziś cała ulica Śniadeckich od drogi 721 do końca posesji Lidla (w kierunku mostku na Jeziorce) została wyrównana, pokryta drobnym kruszywem i zagęszczona. Jeździ się po tym dobrze, jednak mieszkańcy podkreślają, że spodziewali się czegoś innego.
To nie jest jeszcze docelowa droga, której wygląd i parametry ustaliliśmy z Lidlem – informuje burmistrz Kazimierz Jańczuk. – W myśl zawartego porozumienia, na tym odcinku ma znajdować się jezdnia, chodnik, ścieżka rowerowa oraz oświetlenie. Lidl obiecał również dofinansować fragment ścieżki rowerowej, dochodzącej do mostka na Jeziorce. Podkreślam jeszcze raz, ten fragment ulicy Śniadeckich będzie wyglądał finalnie zupełnie inaczej.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię