Liposukcja kawitacyjna, czyli piękna figura bez bólu i skalpela. Teraz dostępna w Piasecznie

0

PIASECZNO Liposukcja kawitacyjna to bezbolesny sposób na wymodelowanie sylwetki i utratę kilku centymetrów. Ten nowoczesny zabieg dostępny jest również w Piasecznie.

Liposukcja kawitacyjna to zabieg polegający na rozerwaniu błony komórkowej komórek tkanki tłuszczowej przy pomocy fal ultradźwiękowych. Klasyczna liposukcja, czyli zabieg odsysania tłuszczu, wymaga wykonania na skórze nacięć i wprowadzania do głębokich warstw tkanki specjalnych igieł, umożliwiających odessanie nadmiaru tłuszczu. Liposukcja kawitacyjna jest natomiast zabiegiem nieinwazyjnym, nie wymaga użycia skalpela ani długiego procesu gojenia po zabiegu – można od razu wrócić do codziennych zajęć.

Na czym polega?

Fala ultradźwiękowa stosowana podczas zabiegu liposukcji kawitacyjnej rozrywa komórki tłuszczowe, a uwolnione z nich kwasy tłuszczowe i trójglicerydy zostają przetransportowane przez układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby, która metabolizuje je na takiej samej zasadzie, jak tłuszcze dostarczane z pożywieniem. W ten sposób nadmiar tłuszczu zostaje usunięty z organizmu.
Podczas zabiegu kosmetyczka wykonuje masaż specjalną głowicą. Czas trwania to około 30 min. Klientka odczuwa przyjemne ciepło. Zabieg jest bezbolesny i odprężający

Jakie efekty

Liposukcja kawitacyjna może być wykonana na wszystkich obszarach ciała, na których występuje nadmiar tkanki tłuszczowej: pośladkach, udach, ramionach, brzuchu i boczkach.

Liposukcja kawitacyjna świetnie sprawdza się w przypadku problematycznych obszarów ciała, które są zmorą wielu osób – mówi kosmetyczka wykonująca liposukcję kawitacyjną w Salonie BB z Piaseczna.

Do głównych efektów liposukcji kawitacyjne zaliczymy:

  • redukcji tkanki tłuszczowej,
  • pobudzenie krążenia i procesu przemiany materii,
  • redukcję cellulitu
  • ujędrnienie ciała

Kiedy efekty?

Zabiegi zaleca się wykonywać w serii 6-15 w zależności od wielkości obszaru ciała poddawanego usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zabieg wykonywany jest raz – dwa razy w tygodniu, następnie 1 raz w miesiącu dla utrwalenia efektów. Ważne, aby przed zabiegiem i po nim pić dużo wody. Należy stosować niskokaloryczną dietę oraz wysiłek fizyczny lub zabieg elektrostymulacji. Wszystko to spowoduje, że efekty nas zaskoczą.

Zabieg dla każdego?

Nie ma zabiegów, które nie mają przeciwskazań. Do przeciwwskazań liposukcji kawitacyjnej zalicza się: nadwrażliwości na ultradźwięki; posiadania metalowych implantów; wszczepionego rozrusznika serca; ciąży; miesiączki; cukrzycy; epilepsji i stwardnienia rozsianego.

W Piasecznie liposukcja kawitacyjna jest w ofercie Salonu BB. Nim zdecydujesz się na zabieg wcześniej skonsultuj się. Na bezpłatną konsultację można się umówić pod numerem 692 709 040

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię