Liposukcja kawitacyjna, czyli piękna figura bez bólu i skalpela. Teraz dostępna w Piasecznie

0

PIASECZNO Liposukcja kawitacyjna to bezbolesny sposób na wymodelowanie sylwetki i utratę kilku centymetrów. Ten nowoczesny zabieg dostępny jest również w Piasecznie.

Liposukcja kawitacyjna to zabieg polegający na rozerwaniu błony komórkowej komórek tkanki tłuszczowej przy pomocy fal ultradźwiękowych. Klasyczna liposukcja, czyli zabieg odsysania tłuszczu, wymaga wykonania na skórze nacięć i wprowadzania do głębokich warstw tkanki specjalnych igieł, umożliwiających odessanie nadmiaru tłuszczu. Liposukcja kawitacyjna jest natomiast zabiegiem nieinwazyjnym, nie wymaga użycia skalpela ani długiego procesu gojenia po zabiegu – można od razu wrócić do codziennych zajęć.

Na czym polega?

Fala ultradźwiękowa stosowana podczas zabiegu liposukcji kawitacyjnej rozrywa komórki tłuszczowe, a uwolnione z nich kwasy tłuszczowe i trójglicerydy zostają przetransportowane przez układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby, która metabolizuje je na takiej samej zasadzie, jak tłuszcze dostarczane z pożywieniem. W ten sposób nadmiar tłuszczu zostaje usunięty z organizmu.
Podczas zabiegu kosmetyczka wykonuje masaż specjalną głowicą. Czas trwania to około 30 min. Klientka odczuwa przyjemne ciepło. Zabieg jest bezbolesny i odprężający

CZYTAJ TAKŻE:  Dziś ostatni dzień majówki z food truckami w Piasecznie

Jakie efekty

Liposukcja kawitacyjna może być wykonana na wszystkich obszarach ciała, na których występuje nadmiar tkanki tłuszczowej: pośladkach, udach, ramionach, brzuchu i boczkach.

Liposukcja kawitacyjna świetnie sprawdza się w przypadku problematycznych obszarów ciała, które są zmorą wielu osób – mówi kosmetyczka wykonująca liposukcję kawitacyjną w Salonie BB z Piaseczna.

Do głównych efektów liposukcji kawitacyjne zaliczymy:

  • redukcji tkanki tłuszczowej,
  • pobudzenie krążenia i procesu przemiany materii,
  • redukcję cellulitu
  • ujędrnienie ciała

Kiedy efekty?

Zabiegi zaleca się wykonywać w serii 6-15 w zależności od wielkości obszaru ciała poddawanego usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zabieg wykonywany jest raz – dwa razy w tygodniu, następnie 1 raz w miesiącu dla utrwalenia efektów. Ważne, aby przed zabiegiem i po nim pić dużo wody. Należy stosować niskokaloryczną dietę oraz wysiłek fizyczny lub zabieg elektrostymulacji. Wszystko to spowoduje, że efekty nas zaskoczą.

CZYTAJ TAKŻE:  Dziś startuje smaczna majówka z food truckami w Piasecznie

Zabieg dla każdego?

Nie ma zabiegów, które nie mają przeciwskazań. Do przeciwwskazań liposukcji kawitacyjnej zalicza się: nadwrażliwości na ultradźwięki; posiadania metalowych implantów; wszczepionego rozrusznika serca; ciąży; miesiączki; cukrzycy; epilepsji i stwardnienia rozsianego.

W Piasecznie liposukcja kawitacyjna jest w ofercie Salonu BB. Nim zdecydujesz się na zabieg wcześniej skonsultuj się. Na bezpłatną konsultację można się umówić pod numerem 692 709 040

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię