Lody dla ochłody! W Piasecznie powstały dwie nowe lodziarnie

4


 

Lodziarnia Tęczowa każdego dnia ma w ofercie kilkanaście smaków, wśród których są zarówno lody ma bazie śmietany, jak i sorbety. Absolutne hity to jogurtowe z wiśniami, mascarpone z maliną czy ricotta z poziomkami. Za jedną sporych rozmiarów gałkę trzeba zapłacić 3,5 zł. W ofercie lodziarni są również różnego rodzaju kawy.

W Azaliż oferta lodowych smaków również każdego dnia jest nieco inna. Tu na uwagę zasługuje solony karmel, a także lody bananowe i czekoladowe. Wszystkie są nakładane specjalną szpachelką. Można zamówić loda małego za 4 zł i dużego za 8 zł. Możliwe jest także pomieszanie różnych smaków.

TW

4 KOMENTARZE

  1. A ja ostatnio natrafiłam na włosa w lodach w azaliszu… poza tym porcje dostaliśmy bardzo małe a kupiliśmy średnie. Logo i poprzednia nazwa była dużo lepsza.. bez sensu te zmiany.

  2. W ostatnim czasie gdy poznałem lodziarnie Azaliż/Azalisz zacząłem ją często odwiedzać. Lody są przepyszne, a porcje duże i dobrej cenie. Na ok. 10 odwiedzin ani razu nie stałem w kolejce krócej niż 25 minut. Jakie było moje zdziwienie jak ktoregoś dnia idąc do lodziarni już z daleka zobaczyłem brak kolejki (standardowo w kolejce, która nigdy się nie zmniejszała bywa ok. 20 osób), pomyślałem, że lodziarnia jest nieczynna. Okazało się, że jest otwarta. W środku przede mną tylko 1 osoba (standardowo ok. 8 osób). Zastaną sytuację zrozumiałem dopiero gdy ujrzałem zmianę cennika. Zamiast 2 smaków za 4 zł jest 1 smak za 2,5 zł a sumaryczna wielkość 2 lodów po 1 smaku jest mniejsza niż połowa wielkości poprzedniego loda o 2 smakach. Lody są tam przepyszne, ale brak klientów dobrze nie wróży. Czas zweryfikuje czy nowy cennik będzie się lodziarni kalkulował. Jako łasuch, mam nadzieję, że wrócą poprzednie zasady – wtedy będzie i wilk syty i owca cała. Nie prowadzę wlasnego biznesu, ale wydaje mi się, że lepiej jest mieć niekończącą się kolejke przez cały dzień i tańsze/większe lody, niż pojedyńcze sztuki klientów, bo lody mniejsze i droższe. Tak czy siak, życzę lodziarni jak najlepiej, bo obsługa jest przemiła, a lody są przepyszne 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię