Lokalne środowisko piłkarskie pogrążone w żałobie. Zmarł Jerzy Boguta

0

LESZNOWOLA Lokalne środowisko piłkarskie pogrążone w żałobie. Po meczu z Okęciem Warszawa zmarł nagle 56-letni Jerzy Boguta – prezes klubu FC Lesznowola – drużyny występującej na co dzień w trzeciej grupie warszawskiej A klasy

Jerzy Boguta był człowiekiem niezwykle zaangażowanym w życie klubu, z którym związany był mocno od samego początku. Był typem prezesa, który jeździł na każdy mecz, żył z zespołem i bardzo mocno przeżywał – zarówno wszystkie jego sukcesy, jak i porażki. Poza boiskiem dał się poznać jako człowiek niezwykle życzliwy i z ogromnym poczuciem humoru.
– Odszedł od nas wspaniały człowiek – mówi Oskar Śliwowski, grający trener FC Lesznowola. – Pomocny, uczynny, wspierający – ciężko to wszystko ująć w kilku zdaniach. Cała piłkarska rodzina jest w żałobie, bo ciężko zastąpić takiego człowieka. Oddawał całe serce FC Lesznowoli, był dla nas jak ojciec i zawsze z nami. Składam kondolencje od całej naszej drużyny seniorów oraz całej FC Lesznowoli dla rodziny i najbliższych. Prezesie, spoczywaj w pokoju!
Msza święta żałobna zostanie odprawiona 17 września o godzinie 11 w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła w Pyrach, po czym nastąpi odprowadzenie do grobu rodzinnego na cmentarz parafialny w Raszynie.

Grzegorz Tylec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię