Loteria w Designer Outlet

0

PIASECZNO 7 czerwca br. ruszyła pierwsza loteria w Designer Outlet Warszawa. Klienci mogą powalczyć o samochód, skuter, karty podarunkowe lub stylowe upominki od marek dostępnych w centrum.

Od 7 do 27 czerwca klienci mają szanse na wygranie wielu atrakcyjnych nagród, w tym samochód osobowy, kultowy włoski skuter i karty podarunkowe na zakupy w centrum. Każdy zarejestrowany w loterii paragon to także możliwość natychmiastowej wygranej w postaci stylowego upominku od najemców Designer Outlet Warszawa.

Loteria, w której klienci mają możliwość zdobycia wartościowych nagród natychmiastowych z pewnością dodatkowo uprzyjemni zakupy w Designer Outlet Warszawa. Każdy zarejestrowany paragon bierze też udział w losowaniu nagrody głównejsamochodu osobowego marki Hyundai oraz nagrody dodatkowej – pięknego, stylowego skutera prosto z Włoch – komentuje Agnieszka Kuś Senior Marketing Manager Designer Outlet Warszawa

O nagrodę natychmiastową – upominki od najemców centrum zawalczyć jest bardzo łatwo, wystarczy zrobić zakupy za minimum 200 zł w dniach od 7 czerwca do 27 czerwca br., zarejestrować paragon na stronie www.designeroutletwarszawa.pl/loteria lub u hostessy na terenie centrum i koniecznie zachować paragon. Po zarejestrowaniu zakupów klient trafi na e-zdrapkę, po odsłonięciu pól której wiadomo będzie czy dopisało mu szczęście w postaci nagrody natychmiastowej. Odbiór nagród odbywa się w centrum, wystarczy okazać hostessie paragon, na podstawie którego dokonano zgłoszenia lub wiadomość sms z potwierdzeniem wygranej. Raz w tygodniu losowane są nagrody tygodnia w postaci kart podarunkowych.
Dodatkowo, klienci mogą zagrać dla zabawy, bez obowiązku dokonywania zakupów w Designer Outlet Warszawa. Wtedy grają o torby na zakupy z logo centrum. Nagroda główna oraz nagroda dodatkowa będą losowane 27 czerwca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię