Macie plany na majówkę?

1

PIASECZNO Od 30 kwietnia do 3 maja 2022 roku, podczas tegorocznej majówki, na skwerze Kisiela w Piasecznie będzie można spróbować kilkunastu kuchni świata w trakcie corocznego zlotu food trucków. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

Impreza, która każdego roku bije rekordy popularności, rozpocznie się rano w sobotę 30 kwietnia i zakończy wieczorem w środę 3 maja. Oprócz kilkunastu food trucków, oferujących dania z różnych stron świata, mieszkańcy, którzy odwiedzą centrum Piaseczna podczas majówki, mogą liczyć na dodatkowe atrakcje. Na najmłodszych będą czekały dmuchańce, na młodzież i dorosłych strefa chillout z leżakami i muzyką serwowaną przez DJ-a. W sobotni, niedzielny i poniedziałkowy wieczór o godz. 20.30 na parkingu przy ul. Zgoda odbędą się seanse kina plenerowego.

Godziny Zlotu Food Trucków w Piasecznie: Sobota: godz. 11.00-21.00 Niedziela: godz. 11.00-21.00 Poniedziałek: godz. 11.00- 21.00 Wtorek: godz. 11.00-20.00

Dodatkowym elementem wydarzenia jest promowanie proekologicznych postaw. Organizatorzy zapraszają mieszkańców z własnymi kubkami i sztućcami w celu zmniejszenia ilości wytwarzanych odpadów.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię