Macie pomysł, zróbcie pierwszy krok złóżcie wniosek

1

KONSTANCIN-JEZIORNA Do 30 września m.in. radni, organizacje pozarządowe i mieszkańcy mogą składać wnioski do projektu budżetu gminy Konstancin-Jeziorna na 2023 rok. Zgłaszane propozycje muszą dotyczyć wyłącznie zadań własnych gminy.

 

Wkrótce rozpoczną się prace nad projektem uchwały budżetowej gminy Konstancin-Jeziorna na rok 2023. W związku z tym przypominamy, że – zgodnie z zarządzeniem nr 106/V/2010 Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna – radni, jednostki pomocnicze, społeczne komitety i mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna mają możliwość składania swoich wniosków.

Do kiedy?

Propozycje zadań wraz z ich opisem, w tym wysokością nakładów finansowych, oraz uzasadnieniem celowości ich realizacji można składać w kancelarii Urzędu Miasta i Gminy (ul. Piaseczyńska 77) w nieprzekraczalnym terminie do 30 września. Zgłaszane wnioski muszą dotyczyć wyłącznie zadań własnych gminy.
 

1 KOMENTARZ

  1. Następna kasa do roztrwonienia na byle co. A można włączyć latarnie inie udawać,że się oszczędza. Gdzie jest 5 milionów kochana rado.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię