Magazyn Szlachetnej Paczki czeka na wolontariuszy! Każdy może pomóc

0

PIASECZNO Mazowiecki magazyn zastępczy przy ul. Julianowskiej 37 to największy magazyn Szlachetnej Paczki w Polsce. Działa tylko dwa dni w ciągu roku – 7 i 8 grudnia. – Poszukujemy wolontariuszy, którzy będą chcieli pomóc m.in. przy przeładunku paczek – mówi Joanna Różanowska, koordynator regionalny akcji


Do magazynu trafiają paczki dla blisko 500 rodzin z najbiedniejszych rejonów Polski, które potem – w ekspresowym tempie – muszą zostać dostarczone do obdarowanych. Dlatego poszukiwani są młodzi ludzie, którzy pomogą przy przeładunku.
– Poszukujemy osób uśmiechniętych, energicznych i zaangażowanych, niekoniecznie z doświadczeniem w wolontariacie – podkreśla Joanna Różanowska. – Przyjmiemy każdą pomoc, może być nawet w minimalnym wymiarze czasowym.
Poszukiwane są osoby, które będą obsługiwały recepcję, przyjmowały darczyńców z paczkami i je liczyły, dbały o wolontariuszy, pakowały paczki na ciężarówki. Magazyn będzie czynny w piątek 7 grudnia w godz. 10-22 oraz w sobotę 8 grudnia od godz. 8.30 do zakończenia akcji. Wszystkie osoby chętne do pomocy proszone są o wypełnienie formularza znajdującego się pod linkiem: https://goo.gl/forms/WNNGFVCvzVTmHUA42.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię