Magda Steczkowska wprowadziła radosny nastrój

1

LESZNOWOLA W niedzielę 8 stycznia w parafii pw. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej odbył się recital kolędowy Magdy Steczkowskiej

Mająca w swoim dorobku sześć solowych płyt wokalistka i autorka tekstów pochodzi z licznej muzycznej rodziny. Przed rozpoczęciem kariery solowej brała udział w nagraniach wielu albumów jako muzyk sesyjny, zaśpiewała w chórkach podczas występu swojej siostry Justyny Steczkowskiej w finale 40. Konkursu Piosenki Eurowizji w Dublinie oraz – wraz ze swoim mężem Piotrem Królikiem (perkusistą zespołu Brathanki) – założyła zespół Indigo.

Po przerwie spowodowanej pandemią do Starej Iwicznej powróciła tradycja koncertów noworocznych z udziałem gwiazdy. Magda Steczkowska weszła na, pięknie przyozdobioną scenę, nietypowo, bo ze środka kościoła. Towarzyszył jej tego wieczoru pianista, kompozytor i aranżer Adam Niedzielin. Publiczność od samego wieczoru bardzo ciepło przyjęła artystkę i ochoczo włączyła się do wspólnego śpiewania kolęd. W trakcie recitalu usłyszeć można było, między innymi, „Przybieżeli do Betlejem”, „Chwałę na wysokości” czy „W żłobie leży”. Na zakończenie nie obyło się bez owacji na stojąco, bisu i… przyłączenia się do śpiewania miejscowego chóru parafialnego.

Tyl.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię