Magiczne Ogrody zapraszają od 22 maja

0

Wyjątkowy, baśniowy ogród, leżący w turystycznym sercu Lubelszczyzny wkrótce wypełni się gośćmi. Zaprasza w każdy weekend od 22 maja do końca czerwca

 

Rodzinny Park Tematyczny Magiczne Ogrody Janowiec to pierwszy w Polsce ogród stworzony na bazie autorskiej baśni. Nieopodal Kazimierza Dolnego nad Wisłą w województwie lubelskim spotykamy wyjątkowy, leżący na 18 hektarach ogród. Zaprasza w każdy weekend od 22 maja do końca czerwca.

Już od wielu tygodni rodziny z całej Polski czekają na informacje o rozpoczęciu ósmego sezonu działania parku. Doświadczenia zdobyte w roku ubiegłym potwierdzają, że Magiczne Ogrody są miejscem bezpiecznym. Jego obszar pozwala na przyjęcie wielu gości, bez ryzyka tworzenia się grup. Dodatkowym atutem jest roślinność, której ilość korzystnie wpływa na odporność zwiedzających. Oczywiste jest także przestrzeganie wszystkich obowiązujących regulacji sanitarnych.

Nowy sezon w parku rozpocznie w sobotę o 11:00 Taniec Radości. Potem pojawią się znani już stałym bywalcom bohaterowie. Taniec, ogień, dwa żywioły: pokazy kuglarsko – żonglerskie, popisy krasnoludzkich bębniarzy, figlarne harce Mordoli, Krasnoludzkie szkolenie i turniej, Magia czy iluzja spotkanie z czarodziejem Krzywą Nóżką oraz Magiczne spotkanie z żonglerem Wyrwipałką. Dalszy ciąg atrakcji w niedziele 23 maja.

Ogród wypełnia milion roślin – drzew, krzewów i kwiatów. Do strumyków i wodospadów prowadzą szerokie alejki, przyjazne dla osób z niepełnosprawnością. W Magicznych Ogrodach są mostki, ławki, zacienione miejsca i zagajnik. Można przystanąć na punktach widokowych i spędzić czas na plaży. Rodzice małych dzieci mają do dyspozycji przestronne toalety z przewijakami i w razie potrzeby pomoc medyczną. Na kierowców czekają bezpłatne parkingi na 1500 miejsc. Na wszystkich ogródki restauracyjne i kawiarnie.

Spacerując po parku odwiedzający spotykają elementy baśniowej opowieści. Poznanie baśni zaczyna się od Domu Czarodzieja. Kolejno pojawia się Ogród Wróżek, Tratwy i Kwiatowa Dolina. Koniecznie trzeba odwiedzić Krasnoludzki Gród i Drzewa, tam czeka zabawa na 3 poziomach.

Każda z krain zaprasza do skorzystania z wyjątkowych atrakcji. Cała rodzina może spróbować swych sił w pływaniu i sterowaniu tratwami. Drewniane huśtawki i karuzele napędzane są siłą mięśni. Krasnoludzka Wieża Prób, to 15 – metrowa zjeżdżalnia. Na śmiałków czekają podziemne tunele i linowe mosty na wysokości koron Drzew.

Opowieść Magicznych Ogrodów ma swoich bohaterów. W czasie spaceru po ogrodowych alejkach spotkamy Czarodziejów, Krasnoludy, Wróżki Smużki. Bulwiaki, Robanki i włochate Mordole mieszkają tylko w Magicznych Ogrodach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię