Mają go! Podejrzewany o brutalny napad na kobietę w Solcu w rękach policji

15

GÓRA KALWARIA Funkcjonariusze z komisariatu w Górze Kalwarii zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o brutalną napaść na 62-letnią kobietę. Niewykluczone, że może usłyszeć zarzut usiłowania zabójstwa.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 13.00 w pobliżu miejscowości Solec. Policjanci ustalili, że kobieta wysiadła z autobusu i kierowała się ścieżką leśną do domu. Tam została zaatakowana. Sprawca swoją ofiarę bił i dusił. Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii oraz z Piaseczna przez całą dobę prowadzili działania poszukiwawcze. O zdarzeniu informowały media społecznościowe, również policjanci opublikowali informację o prowadzonych poszukiwaniach.
Dzisiaj o godzinie 13.00 mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z Góry Kalwarii. Sprawa prowadzona jest pod nadzorem prokuratury rejonowej w Piasecznie. Niewykluczone że 20-letni mieszkaniec gminy Góra Kalwaria może usłyszeć zarzut usiłowania zabójstwa.
Policjanci dziękują środkom masowego przekazu za wszystkie informacje.

AB

czytaj też: 

 

15 KOMENTARZE

  1. To tylko podejrzany. Pamiętajcie Państwo, o tym, że to sąd wydaje wyrok na podstawie zebranych dowodów. Nie osądza się ludzi na podstawie wpisów w mediach społecznościowych.

  2. No to teraz do boju policja z Piaseczna teraz zayrzymajcie bandyte z Zalesia Dolnego który od pół roku nie stawia się na wezwania policji i prokuratury a gdy już patrol jest u niego to pan gdzieś dzwoni i nie zostaje zabrany… Mały świadek korony czy ukladziki?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię