Majówka z food truckami w Piasecznie!

1

PIASECZNO Już 30 kwietnia do Piaseczna zawitają miłośnicy gotowania „na czterech kółkach”. W długi weekend od 30 kwietnia – 3 maja 2022 r. odbędzie się tutaj „majówkowy” zlot food trucków. To prawdziwa gratka dla fanów dobrej kuchni i jedzenia pod chmurką. Na rodzinny piknik zapraszają FUTRAKI.

Kulinarne miasteczko stanie przy Skwerze Stefana Kisielewskiego. Food trucki będą karmić mieszkańców aż przez cztery dni od 30 kwietnia do 2 maja. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej 4 kontynentów.

Nie zabraknie dań z kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach – amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje.

CZYTAJ TAKŻE:  Zbiórka krwi przed urzędem, nie zapomnijcie!

Eventy „foodtruckowe” wpisały się na dobre w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny.

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów.

Zlot odbędzie się przy Skwerze Stefana Kisielewskiego w Piasecznie.
Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Sobota: 11:00-21:00
Niedziela 11:00-21:00
Poniedziałek: 11:00- 21:00
Wtorek: 11:00-20:00

Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/2209651042544534/?ref=newsfeed

1 KOMENTARZ

  1. „Food trucki będą karmić mieszkańców aż przez cztery dni”
    ====================================
    Czy została „zabezpieczona” odpowiednia ilość przenośnych toalet w najbliższej okolicy?
    Przydałyby się też jakieś beczki na „zwroty” karmy, której wydelikacone organizmy mieszkańców nie będą w stanie przyswoić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię