Majówkowy konkurs fotograficzny. Zrób zdjęcie w parku i wyślij

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Ruszył majówkowy konkurs fotograficzny Konstancińskiego Domu Kultury oraz wydziału promocji Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. Aby wziąć w nim udział, wystarczy uwiecznić wyjątkowe piękno Parku Zdrojowego na zdjęciu, po czym opublikować je na Facebooku. Na zwycięzców czekają fajne nagrody.

 

Konkurs fotograficzny to doskonały pretekst, aby wykorzystać nadchodzące dni i wybrać się z aparatem na spacer do Parku Zdrojowego im. hrabiego Witolda Skórzewskiego w Konstancinie-Jeziornie. Tężnia solankowa, rzeka Jeziorka i jej rozlewiska czy pomnik zadumanego Stefana Żeromskiego – miejsc i pomysłów na atrakcyjną fotografię jest sporo.

CZYTAJ TAKŻE:  Najazd turystów na Park Zdrojowy. Nie ma gdzie parkować

Wrzuć na Facebooka

Jak wziąć udział w konkursie? To proste. W pierwszej kolejności trzeba dołączyć do wydarzenia na Facebooku i zapoznać się z jego regulaminem. Następnie zrobione przez siebie zdjęcie należy opublikować w poście na facebookowej stronie wydarzenia, a później już tylko czekać na rozstrzygnięcie. Zdjęcie konkursowe powinno być wykonane w okresie od 30 kwietnia do 4 maja 2022 r. i w tym terminie opublikowane na FB.

Atrakcyjne nagrody

Wyniki konkursu „Majowy Park Zdrojowy”, organizowanego przez Konstanciński Dom Kultury oraz Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej UMiG, zostaną ogłoszone 5 maja 2022 r. pod postem konkursowym na profilu KDK oraz w dedykowanym wydarzeniu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, m.in. od gminy Konstancin-Jeziorna. Do zdobycia są: leżak, pled piknikowy, koszulka, parasol, termos, torba na zakupy i plecak rowerowy. Zachęcamy do udziału w naszej zabawie.

CZYTAJ TAKŻE:  Najazd turystów na Park Zdrojowy. Nie ma gdzie parkować

 

Źródło; konstancinjeziorna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię