Makabryczny wypadek! Motocykliście urwało nogę

7

GÓRA KALWARIA Na ul. Kalwaryjskiej doszło do wypadku z udziałem volkswagena oraz motocykla, którym jechał mężczyzna z kobietą

Kobieta jest ranna. Mężczyzna kierujący motocyklem stracił nogę – informuje nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej w Piasecznie. – Sezon motocyklowy zaczął się na dobre. Apeluję o nie tylko do motocyklistów, ale także wszystkich innych uczestników ruchu o bezpieczną i ostrożną jazdę.
Na ul. Kalwaryjskiej można spodziewać się poważnych utrudnień w ruchu. Do wypadku doszło po godzinie 14.00.

AB

7 KOMENTARZE

  1. Niestety, ale w większości przypadków to kierowcy samochodów osobowych powodują wypadki z udziałem motocyklów przez zajeżdżanie drogi. Niestety, ale wielu kierowców nie potrafi jeździć. Kursy na prawo jazdy to kpina. Kursy w przypadku wielu ośrodków szkoleniowych to ściema. Ważne, że kursant zapłacił. Egzaminy powinny być tak wyśrubowane, żeby “niedzielnych” kierowców nie było na drogach. Co z tego, że taki kierowca nie przekracza 50 km, jeżeli nie wie, kto ma pierwszeństwo na skrzyżowaniu, ścina zakręty i wymusza pierwszeństwo, bo “nie widział”, albo rozmawiał przez telefon? Największym zagrożeniem są Ci, którzy nie myślą na drodze i nie wiedzą do czego służą lusterka lub z nich nie korzystają. Ja dużo jeżdżę i wg mnie 50% kierowców nie powinno mieć prawa jazdy. Trzeba wsiąść też pod uwagę stan techniczny auta. Po drogach jeżdżą pojazdy, które powinny już dawno być na złomie.

  2. Infrastruktura drogowa w Piaseczynskim to tragedia. Mieszkam tu 3 lata. Proteze powinien opłacić starosta do spółki z Prezydentem. Kocham motory, miałem 3 ale używanie go na drodze to sport ekstremalny. Dużo zdrowia dla poszkodowanych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię