Mały świat Liliputkowa czeka już na dzieci

0

Centrum Janki otworzyło bezpłatną kreatywną przestrzeń zabawy

Malutkie domki, uliczki i samochody – urocze miniaturowe miasteczko otworzyło już swoje bramy dla najmłodszych. W bajkowej krainie przypominającej Warszawę w stylu retro maluchy znajdą kreatywne strefy do wyśmienitej zabawy, a rodzice miejsce na chwilę relaksu. W lipcu w Liliputkowie pojawią się też wyjątkowi goście, będzie wata cukrowa i barwny korowód.

Wśród kolorowych kamieniczek znajduje się urocza cukiernia, w której można wypiekać małe babeczki, oraz warsztat stolarski z wieloma drewnianymi narzędziami umożliwiającymi mnóstwo kreatywnych zabaw. Są też miniaturowe stoły kreślarskie i artystyczna pracownia ze wszystkimi potrzebnymi materiałami plastycznymi. W zaczarowanym świecie Liliputkowa dla maluchów przygotowano także wiele kolorowych przestrzeni z elementami 3D pobudzającymi wyobraźnię i dostarczającymi niezapomnianych wrażeń.

Wszystko to w niepowtarzalnym klimacie zabytkowej warszawskiej starówki, na której można spotkać m.in. miniaturowy Zamek Królewski oraz Syrenkę, a także ikony współczesnej stolicy, jak wieżowce w centrum czy Most Świętokrzyski. Na miłośników mobilnego zwiedzania Warszawy czeka również specjalny tor z małymi autkami.

Aby tego lata dzieciakom wyśmienitej zabawy nie zabrakło, Centrum Janki zaplanowało na sobotę, 24 lipca, jeszcze moc dodatkowych atrakcji. W galerii pojawią się specjalni goście wpisujący się w klimat zabytkowego Liliputkowa – kataryniarz, bicyklista, monocyklista oraz szczudlarz. Będzie stoisko z watą cukrową, balonami i fotobudka. Najmłodsi otrzymają też vouchery na lody! Co kilka godzin przez centrum przemaszeruje barwny korowód. Profesjonalni animatorzy zaproszą do wspólnej zabawy całe rodziny, tworząc wokół Liliputkowa magiczną przestrzeń pełną inspiracji do kreatywnego spędzenia czasu. To jeszcze nie koniec niespodzianek! Rodzice, którzy do 24 lipca na swoim profilu na Facebooku umieszczą zdjęcie swojej pociechy zrobione w Liliputkowie i oznaczą hasztagiem #LILIPUTKOWOJANKI, będą mieli szansę na atrakcyjne nagrody.

Miniaturowe Liliputkowo jest czynne od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe w godzinach 11:00 – 19:00 i dostępne bezpłatnie dla wszystkich odwiedzających.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię