Mamy nowego komendanta

7

PIASECZNO Podinspektor Paweł Krauz od dzisiaj pełni obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie. Uroczystość odbyła się z udziałem Zastępcy Komendanta Stołecznego Policji Pana Włodzimierza Pietronia.

Decyzją Komendanta Stołecznego Policji Pana nadinsp. Pawła Dobrodzieja obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie przejął Pan podinsp. Paweł Krauz. Uroczystość odbyła się z udziałem Zastępcy Komendanta Stołecznego Policji Pana Włodzimierza Pietronia. Rozkaz o powierzeniu obowiązków odczytała Zastępca Naczelnika Wydziału Kadr Pani podinsp. Agnieszka Skrzypczak. Pan podinsp. Paweł Krauz do wczoraj pełnił służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Pruszkowie na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego.

Paweł Krauz w policji pracuje od 20 listopada 1996r. Zaczynał w powiecie wołomińskim, gdzie pełnił służbę na stanowiskach wykonawczych: w zespole patrolowo interwencyjnym, rewirze dzielnicowych a następnie w ogniwie kryminalnym. Pełnił też stanowiska kierownicze: kierownika ogniwa, kierownika referatu, zastępcy komendanta komisariatu. Od 2010 roku związany z policja warszawską. W KRP Warszawa IV tworzył, a następnie kierował Wydziałem Patologii i Nieletnich. Od kwietnia 2011 roku zajmował stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji Warszawa Bemowo, gdzie nadzorował pion kryminalny. W 2013 roku został Komendantem Komisariatu Warszawa Ursynów.
Od 25 października 2018 pełnił obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie. Z dniem 7 marca 2019 roku został mianowany na I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie.
Od 10 lutego 2020 roku pełni obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie.
Absolwent Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie – kierunek administracja. Odznaczony Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę.

nadkom. Jarosław Sawicki

7 KOMENTARZE

  1. Kolejna zmiana?
    Prosimy o zainteresowanie się brakiem działań pracowników tut kpp mili…..przekrętami gaz licz i niszczeniem świadków zamiast przestepców oraz ściganie zamieszanych z kpp w proceder!

  2. Jakieś zawody w szybkości zmiany na tak „odpowiedzialnym i zaszczytnym” stanowisku. Ostatnie – 2 lata, rok, miesiąc

  3. Stanowisko to – Nie tylko dorobienie do wysokiej emeryturki jak poprzednicy.
    Proszę naprawić patologię w szeregach p komendancie i rozliczyć służbę gaz licz.
    Wysokich Efektów Pracy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię